Harmonie Sint Bernadette, opgericht in 1922, zoekt dringend nieuwe leden. Vind de ruim 90-jarige harmonie deze leden niet dan is het ‘over en uit’ met deze gekende muziekvereniging die op weg is naar haar honderd jarig bestaan.
Plannen om de vereniging op te heffen betekenen nog al wat. Als dit gebeurt vallen ook de muzikale omlijsting van de processie, carnaval, wijkmarkt, het kerstconcert en vele andere uitvoeringen in een klap weg. De harmonie kampt met gebrek aan nieuwe aanwas, nieuwe muzikanten voor met name blaasmuziek. Om opheffen te voorkomen doet de vereniging een dringende oproep aan de wijk (en daarbuiten). Een oproep om muzikanten voor de harmonie te interesseren.
Harmonie Sint Bernadette hoopt op een doorstart met aanwas van nieuwe leden zodat deze vaste waarde in de wijk (en ver daarbuiten) niet verloren gaat.
