Uitbreiding Plus van Weerden Poelmanstraat lijkt aanstaande

Al jarenlang zijn er plannen voor een nieuwe grotere Plus supermarkt aan de Van Weerden Poelmanstraat. Ook Hart-Leers informeerde, inmiddels meermaals, naar de stand van zaken waarbij de gemeente Heerlen keer op keer weten liet dat men ‘druk onderhandelde’. Nu de sloop van het naastliggende flatgebouw gestart is lijkt de komst van de nieuwe Plus eindelijk aanstaande. Een goede zaak voor de wijk en haar bewoners waarvan velen deze Plus supermarkt, uitgebaat door de familie Winnubst, graag bezoeken.

Inmiddels waren er, in de afgelopen jaren, diverse plannen voor het wijkwinkelcentrum. Plannen met en zonder nieuwe woningen, een ondergronds gedeelte en noem maar op. Gelukkig lijkt nu, eindelijk, ‘de kogel door de kerk’ en lijkt daarmee de komst van een nieuwe grote Plus supermarkt aanstaande.

Hart-Leers: ‘Laten we hopen dat met de start van de sloopwerkzaamheden de nieuwe grote Plus vestiging nu snel van de grond komt. De Plus gaf immers aan te weinig ruimte te hebben terwijl de buurt er erg graag winkelt. Een vernieuwde Plus betekent een flinke vooruitgang en het behoud van prima voorzieningen in de wijk. Dat zien wij natuurlijk graag gebeuren.’