Die vraag krijgt Hart-Leers regelmatig.
We namen de proef op de som en informeerden naar de kosten van de Niki de Saint Phalle tentoonstelling in het Glaspaleis (inclusief de kosten van ijsbeer Tosca op het Pancratiusplein).
Wat kost dat nu? 
De projectbegroting van Schunck* Glaspaleis geeft aan dat de kosten maximaal op 325.000 Euro ingeschat worden, inclusief een maximale geplande inzet uit Schunck*s eigen middelen van 50.000 Euro. Schunck* geeft daarbij aan 275.000 Euro via sponsoring, eigen inkomsten en subsidies van andere overheden als cultureel ondernemer bijeengebracht te hebben.
Ijsbeer Tosca op het Pancratiusplein kost in totaal, volgens de projectbegroting, maximaal 108.000 Euro. Dit bedrag wordt volledig gedekt uit een externe projectsubsidie, sponsoring en uit eigen inkomsten zo vernam Hart-Leers vandaag van de gemeente Heerlen.
Schunck* directeur Stijn Huijts deelt mee erg blij te zijn met de zeer gunstige kosten/baten verhouding voor Heerlen en uiteraard met de mooie projecten die Schunck* op die manier voor de stad kan realiseren. Het bezoeken van ijsbeer Tosca kost 2 Euro per persoon, het bezoeken van de tentoonstelling Niki de Saint Phalle 7 Euro per persoon.
