Start voorbereidende werkzaamheden bouw Maankwartier zonder aanvraag bouwvergunning?

Via een persbericht deelt de gemeente Heerlen mee te starten met de voorbereidende werkzaamheden voor de bouw van het Maankwartier. Een aanvraag voor een bouwvergunning lijkt er echter vooralsnog niet te zijn dit terwijl het college van burgemeester en wethouders dit wel begin februari mededeelde.

Naar aanleiding van vragen gesteld door Hart-Leers antwoordde het college op 15 februari jongstleden als volgt: ‘De bouwvergunningsaanvraag voor deel Noord zal in maart 2011 door Weller ingediend worden’.

Men start nu met het graven van sleuven en het kappen en verplaatsen van bomen waarbij het gehele terrein met bouwhekken afgesloten word. Dit terwijl er blijkbaar nog geen bouwvergunning ingediend c.q aangevraagd is. ‘Is dit een normale gang van zaken of toch een beetje vreemd?’ vraagt Hart-Leers zich af. De partij wil op deze vragen graag op korte termijn antwoord van de gemeente Heerlen

Persbericht Voorbereiding Maankwartier